تعمیرات آیفون SE

تعمیرات آیفون iPhone SE Repair ) SE)

تعمیرات آیفون SE در irepair

آیفون SE در مارس ۲۰۱۶ منتشر شد و به عنوان یک جایگزین برای آیفون 5s برای کسانی که یک صفحه کوچکتر و گزینه ارزان قیمت را ترجیح می دهند خدمت کند .تعمیرات آیفون  se

iPhone SE دارای یک صفحه نمایش ۴ اینچی است و اگرچه به نظر می رسد تقریبا شبیه iPhone 5s است ولی سخت افزاری دقیقا شبیه به iPhone 6s  دارد . ویژگی های فنی پیشرفته iPhone SE یک پردازنده قدرتمند ۶۴ بیتی A9 و یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی است که عکس های باورنکردنی و فیلم های 4K را ضبط می کند . در مقایسه با iPhone SEو iPhone 5s به کاربران عمر باتری و سرعت بیشتری را در محیط شبکه بیسیم LTE و Wi-Fi ارائه می دهد .

ما می دانیم که آیفون  شما بخش مهمی از زندگی روزمره شما است و شما می خواهید سریع ترین، مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین تعمیرات را داشته باشید .
در iRepair این اتفاق می افتد! ما می توانیم تقریبا هر قسمت از آیفون SE شما را در حدود ۳۰ دقیقه با قیمت بسیار رقابتی با استفاده از قطعات با کیفیت بالا جایگزین کنیم.

بیشتر قطعات ما دارای ضمانت ۱ ساله تعویض می باشند . ما آسیب های مرتبط با آب و ضربه را می توانیم برطرف کنیم و متخصص در تعمیر مادربرد هستیم!
ما می توانیم تقریبا تمامی مشکلات مرتبط با مادربرد آیفون را تعمیر کنیم. حتی اگر به شما گفته شده است که آیفون شما قابل تعمیر نیست، آن را به ما بسپارید، در بیشتر موارد ما آن را رفع خواهیم کرد!

سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید

تعمیرات آیفون se – تعمیر آیفون SE – تعمیر iphone se – تعمیر آیفون اس ای – تعمیر iphone اس ای – تعویض صفحه آیفون se – تعویض باتری iphone SE