تعمیرات آیفون ۸ پلاس

تعمیرات آیفون ۸ پلاس در iRrpair

آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس تلفن های هوشمند ساخت شرکت اپل هستند که به تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۷ به همراه آیفون اکس توسط مدیر عامل اپل، تیم کوک، معرفی شد. این محصول پس از آیفون ۷ به بازار آمد و پرچم‌دار اپل در برابر سامسونگ گلکسی اس ۹ است. آیفون ۸ و ۸ پلاس در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷ روانه بازار شدند.

تعمیرات آیفون ۸ پلاس

این محصول دارای فناوری شارژ بی سیم چی( استاندارد شارژ القایی )چی است و به‌طور کلی ضدآب است.

گوشی های آیفون ۸ کم‌ترین مقدار حافظه آنها ۶۴ گیگابایت و بیش‌ترین آن ۲۵۶ است.این آیفون‌ها در سه رنگ نقره‌ای، طلایی و space grey ارائه خواهند شد.

ما درک می کنیم که آیفون ۸ شما یک ابزار ضروری در زندگی روزمره شما است و شما می خواهید آن را به همان اندازه سریع و اقتصادی تعمیر کنید. ما اینجا هستیم تا این اتفاق بیفتد!

در iRepair ما می توانیم صفحه نمایش شکسته آیفون ۸ شما را، و یا هر بخش دیگر شکسته و معیوب را  در حدود ۳۰ دقیقه جایگزین کنیم ! قیمت ما بسیار رقابتی است و بیشتر قطعات با ضمانت ۱۲ ماهه ارائه می شود.

اگر آیفون ۸  پلاس شما یک مشکل جدی از قبیل آسیب آب و یا آسیب های فیزیکی داشته باشد، مجموعه ما معمولا می تواند آن را حل نماید.

ما در iRepair  تکنسین هایی داریم که در تعمیرات مادربورد سطح تراشه تخصص دارند. حتی اگر به شما گفته شده است که آیفون ۸ پلاس شما قابل تعمیر نیست، آن را به iRepair منتقل کنید، معمولا می توانیم آن مشکل را حل کنیم. تعمیرات مادربرد آیفون می تواند از چند ساعت تا ۱۰ روز برای تعمیر زمان نیاز داشته باشد .

تعمیرات آیفون ۸ پلاس

تعمیرات آیفون ۶ اس پلاس – تعمیر آیفون ۶ اس پلاس -تعمیر آیفون 6s پلاس – تعمیر آیفون 6s plus – تعمیر iphone 6s plus – تعویض صفحه آیفون ۶ اس پلاس – باتری 6s plus