دسته‌ها
آیفون ۶ اس پلاس

تعمیر پورت لایتنینگ آیفون ۶ اس پلاس

تعمیر پورت لایتنینگ آیفون ۶ اس پلاس:

آیا پورت لایتنینگ در iPhone 6s plus شما به درستی کار نمی کند؟آیا آیفون شما شارژ نمی شود یا توسط رایانه قابل تشخیص نیست؟ آیا مایعی داخل آیفون رفته و پورت لایتنینگ را خراب کرده است؟ آیا یک تعمیر سریع، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای مشکل پورت لایتنینگ آیفون 6 اس پلاس خود می خواهید؟ تعمیر پورت لایتنینگ آیفون ۶ اس پلاس

شما آن را در iRepair دریافت خواهید کرد.

 

زمان تعمیر:

هنگامی که شما آیفون خود را به iRepair می آورید، ما می توانیم پورت لایتنینگ آیفون 6 اس پلاس شما را در حالی که شما منتظر هستید، معمولا در حدود 30 دقیقه، تعمیر کنیم.

اگر با استفاده از سرویس پیک رایگان ما آیفون خود را ارسال کنید، لایتنینگ پورت را درست و تست کرده و آن را در همان روز برای شما ارسال می کنیم.

نکاتی درباره تعمیر پورت لایتنینگ آیفون 6 اس پلاس:

لایتنینگ پورت آیفون 6 اس پلاس بر روی فلت شارژ قرار دارد. فلت شارژ ، پورت لایتنیگ، میکروفون، جک هدفون و آنتن GSM را کنترل می کند.با این سرویس یک یا چند مورد از ایرادات اشاره شده برطرف می شود. از آنجایی که ما کل فلت را جایگزین می کنیم، گارانتی ما تمام این موارد را پوشش می دهد.

آنچه این سرویس شامل می شود:

این سرویس شامل تعویض فلت شارژ آیفون 6 اس پلاس (پورت لایتنینگ بر روی فلت شارژ آیفون 6 اس پلاس واقع شده است)، نصب حرفه ای و گارانتی ۱۲ ماهه می باشد.

پورت لایتنینگ آیفون 6 اس پلاس خود را عوض کنید اگر:

  • آیفون 6 اس پلاس شما اصلا شارژ نمی شود.
  • کانکتور فلت شارژ آیفون 6 اس پلاس شما از لحاظ فیزیکی آسیب دیده یا دچار آبخوردگی شده است.
  • آیفون 6 اس پلاس شما توسط iTunes شناخته نمی شود.
  • شما نمی توانید کابل شارژ را به آیفون خود وصل کنید.

احتمال کمی وجود دارد که مشکل شارژ آیفون 6 اس پلاس ناشی از مشکلی در مادربرد باشد. نگران نباشید، ما می توانیم این را نیز حل کنیم. بعد از یک تشخیص سریع، به شما اطلاع خواهیم داد که مشکل از پورت لایتنینگ است یا مادربرد. تفاوت قیمت بین دو تعمیر وجود دارد و ما قبل از شروع تعمیر، شما را از هرگونه هزینه اضافی مطلع خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =